Tegoroczna zima na świecie w pięknych ujęciach

Napisane przez:

Tęsknimy już a zimą. Bardzo tęsknimy. Dlatego z zazdrością spoglądamy w różnych kierunkach Świata, a przede wszystkim Europy. W sieci pojawia się coraz więcej, pięknych zdjęć śniegu i zimowych krajobrazów.

zaczynamy od naszych zachodnich sąsiadów. Rico Hentschel zamieścił świetną, klimatyczną fotkę zimowych krajobrazów z gór na pograniczy niemiecko-czeskim. Fotka pochodzi z Annaberg-Buchholz.

-Reklama-

-

Germany 🇩🇪 – Nov. 20, 2017Beautiful winter scape from Annaberg-Buchholz tonightPhoto by Rico Hentschel

Opublikowany przez Cyclone Of Rhodes 20 listopada 2017

Zimowo zrobiło się również w Turcji. Zdjęcie pochodzi z Ankary, w Turcji. fotka przedstawia krajobrazy jakie dzisiejszego ranka przywitały mieszkańców miasta w środkowej Turcji.

źródło: Severe Weather Turkey

Niesamowite widoki przywitały rano mieszkańcy Sztokholmu, w Szwecji. W ostatni weekend mieszkańcy tego pięknego miasto podziwiać mogli tak wspaniałe widoki. W Szwecji i w całej północnej części Skandynawii jest bardzo zimowo. Na północy regionu temperatury spadają poniżej -20 kresek a świeżego śniegu wciąż przybywa.

Sweden 🇸🇪 – Nov. 19, 2017Absolutely magical winter scene from Lidköping tonightPhoto by Inge Aterlid

Opublikowany przez Cyclone Of Rhodes 19 listopada 2017

Tak za to wyglądają obecnie nasze góry. Zdjęcia zostały wykonane w Karkonoszach, w ostatni weekend. Ich autorem jest Łukasz Zwierz.

Opublikowany przez Severe Weather Europe 21 listopada 2017

Opublikowany przez Severe Weather Europe 21 listopada 2017

Również w Bułgarii zrobiło się bardzo zimowo. Opady śniegu, okresowo silne wystąpiły na przykład w stolicy kraju, Sofii. Poniższy film pochodzi z 20 listopada. Film pochodzi ze strony Sofia in Details.

Na koniec ciekawostka ze świata. Zimowo zrobiło się również w niektórych regionach Argrntyny. Poniżej prezentujemy film obrazujący silną śnieżycę w Ushuala, w południowej części Argentyny.

Tagi wpisu:
· ·
Kategorie wpisu:
Świat

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.