Pogoda dzisiaj - 16.05.2022

Pogoda Jasło

loading
Min: Max:
brak danych
Wilgotność
0%
Prędkość wiatru
0 km/h
Ciśnienie
0 hPa
Deszcz
0mm
Śnieg
0mm
Jakość powietrza
b/d

Pogoda Godzinowa - na dziś, jutro i pojutrze

Godzina po godzinie, 3 dni
loading
Pogoda Długoterminowa
Pogoda na 16 dni
loading
loading

Pogoda Jasło

Na naszej stronie zapoznasz się z prognozą pogody dla Jasła. Prezentujemy dane na dziś, jutro, a także wieści długoterminowe, które są na bieżąco aktualizowane i pochodzą ze znakomitych źródeł meteorologicznych. Dzięki temu dowiesz się, na jakie warunki atmosferyczne warto się przygotować. Jak każda rzetelna pogodynka wskazujemy temperaturę powietrza, prędkość wiatru, ewentualne opady czy zachmurzenie. Dodaj do ulubionych i odwiedzaj jak najczęściej, by mieć dostęp do trafnym przewidywań! 

Pogoda na dziś i jutro w Jaśle

Przed wyjściem na zewnątrz, np. aby pospacerować, powinieneś poznać pogodę w Jaśle. W tym położonym na Podkarpaciu mieście aura potrafi być zmienna, więc odpady potrafią zaskoczyć. Dlatego wybierz doskonałą pogodynkę, która określi warunki na dziś, jutro, jak i te długoterminowe. Z taką wiedzą unikniesz nieprzyjemnych i szkodliwych dla zdrowia sytuacji związanych z nieodpowiednim ubiorem. Będziesz wiedział, kiedy założyć coś przewiewnego lub ciepłego, a także czy zabrać parasol. Przedstawiana prognoza jest użyteczna także przed długim weekendem.

Rzetelna prognoza długoterminowa

Z dostępnymi u nas danymi zaplanujesz przyszłe wydarzenia. Oprócz prognozy na dziś i jutro polecamy informacje, jaka będzie pogoda długoterminowa w Jaśle. Choć takie zapowiedzi są obarczone pewnym ryzykiem błędów, to ułatwiają organizowanie np. urlopu czy rodzinnych uroczystości. Nasza pogodynka przekazuje bardzo trafne przewidywania, ponieważ korzystamy z doskonałych modeli ICON, GFS i ECMWF. Wszystkie informacje są czytelnie i efektownie zaprezentowane na stronie, więc sprawdzaj je codziennie!