Pogoda dzisiaj - 18.10.2021

Pogoda Łódź

loading
Min: Max:
brak danych
Wilgotność
0%
Prędkość wiatru
0 km/h
Ciśnienie
0 hPa
Deszcz
0mm
Śnieg
0mm
Jakość powietrza
b/d

Pogoda Godzinowa - na dziś, jutro i pojutrze

Godzina po godzinie, 3 dni
loading
Pogoda Długoterminowa
Pogoda na 16 dni
loading
loading

Pogoda Łódź

Na stronie fanipogody.pl przedstawiamy prognozę pogody dla Łodzi. Zawiera ona najważniejsze informacje, które warto znać przed wyjściem na zewnątrz. Informujemy o warunkach na dziś, jutro czy tych za jakiś czas, dzięki przewidywaniom długoterminowym. Znajdziesz dane o temperaturze powietrza, prędkości wiatru, opadach deszczu i śniegu. Wybierając sprawdzoną pogodynkę, masz pewność, że otrzymasz najbardziej aktualne wieści o aurze w stolicy województwa łódzkiego. 

Rzetelna prognoza pogody

Podstawowym wyznacznikiem jakości zapowiedzi jest ich sprawdzalność i trafność. Gdy zapoznajesz się z prognozą pogody w Łodzi, liczysz na to, że okaże się ona taka jak w komunikatach. To duże miasto leży na terenach nizinnych, a opady pojawiają się w nim nawet w najsuchszych miesiącach. Dlatego warto zawsze korzystać ze stron często aktualizowanych i profesjonalnych. Nasza pogodynka czerpie informacje z renomowanych modeli  ICON, GFS oraz ECMWF, które dają gwarancję wysokiej precyzji przewidywań na dziś, jutro i tych długoterminowych.

Prognozy długoterminowe i inne

Co ważne, dajemy możliwość sprawdzenia warunków w różnych perspektywach czasowych. Bardzo przydatna może być opcja zapoznania się z zapowiedziami długoterminowymi, czyli tymi przekraczającymi 7 dni. Są one obarczone ryzykiem, że się nie sprawdzą, ponieważ procesy atmosferyczne bywają zmienne. Jednakże dobrze znać choćby zarys tego, co zwiastują meteorolodzy. Pozwoli to lepiej sporządzić plany np. na wakacje. Polecamy również przewidywania dotyczące pogody na dziś i jutro, które obejmują Łódź i najbliższe okolice.

Przygotuj się na każdą pogodę w Łodzi

Dzięki sprawdzonemu serwisowi możesz przygotować się na przyszłe wydarzenia. Pogoda w Łodzi potrafi być zmienna, zarówno ta krótkoterminowa, jak i długoterminowa. Znając doniesienia na dziś czy jutro przygotujesz odpowiedni ubiór, dostosowany do temperatury, opadów, siły wiatru czy wilgotności. Nasza pogodynka określa też ciśnienie atmosferyczne, zachmurzenie i inne kluczowe wskaźniki. Odwiedzając ją regularnie, dowiesz się, jak aura będzie panować w weekend, święta lub ważny dla Ciebie dzień!