Pogoda na noc. Bez przymrozków i opadów. Nadal dość chłodno

pogoda noc

Nadchodzący tydzień przyniesie duże wzrosty temperatury. Jednak zanim to nastąpi za nami niedziela w chłodnej, arktycznej masie powietrza. Nawet gdy słońce operując wysoko podniosło temperaturę w okolice 20 stopni, to wciąż pozostawaliśmy w niedzielę w chłodnej masie powietrza. Podobnie będzie podczas nadchodzącej nocy.

temperatury noc

Najcieplej w nocy będzie na zachodzie i południowym zachodzie Polski. W tych regionach do nawet 14-15 stopni powyżej zera. Centrum Polski to okolice 13 stopni powyżej zera. Najchłodniej na północnym wschodzie Polski, gdzie słupki rtęci spadną w nocy w okolice 12 stopni Celsjusza. Temperaturę odczuwalną minimalnie obniży wiatr, który pojawi się w Polsce podczas nadchodzącej nocy. Wiało będzie bardzo lekko, ale jednak, wiatr będzie odczuwalny.

Nadchodząca noc nie przyniesie całkowicie opadów w Polsce. Większość regionów kraju będzie całkowicie bezchmurna, a tam gdzie bardzo słabe zachmurzenie się pojawi (północ i zachód kraju) szans na opady nie ma. Oczywistym jest, że nie wystąpią również burze. To będzie spokojna noc jeśli chodzi o zjawiska atmosferyczne.