Pogoda na noc. Ciepła noc w Polsce. Pogoda będzie się uspokajać. Deszcz zacznie zanikać. Burze nie wystąpią

Za nami dwa dynamiczne dni w pogodzie na południu i wschodzie kraju. Mieszkańcy zachodu i południa weekend spędzili za to pod znakiem pogodnej i stosunkowo ciepłej aury. Podczas nadchodzącej nocy pogoda wyrówna się nad całym krajem.

Noc w całym będzie dość ciepła. Najniższe temperatury podczas nocy to 7 stopni powyżej zera. W regionach centralnych słupki rtęci wskazywały będą w okolicach 9 stopni. Na Pomorzu oraz w regionach południowych nawet 10 stopni Celsjusza powyżej zera.

Prognoza pogody na noc (IMGW-PIB)

Podczas nadchodzącej nocy opady deszczu nad Polską zaczną zanikać. W pierwszej części nocy mocniej popadać może jeszcze na południu Polski, jednak z każdą godziną opady deszczu będą słabły. W drugiej części nocy opady deszczu nad Polską powinny całkiem zanikać.

Noc z niedzieli na poniedziałek nie przyniesie w Polsce zjawisk burzowych. Niestety do końca nocy z niedzieli na poniedziałek w Polsce utrzymywał się będzie wiatr. Najsilniejsze porywy wiatru utrzymają się jeszcze w Polsce wschodniej i północnej. Wiatr zacznie zanikać nad Polską w poniedziałek.