Pogoda z humorem 16 kwietnia 2019

Dziś można by rzecz „na zachodzie bez zmian”. Oznacz to mniej więcej tyle, że Polska podzieli się na wschód z psującą się pogodą oraz na zachód, gdzie pogoda będzie cały czas stabilna, a dodatkowo z każdą godziną na zachodzie klimat będzie się ocieplał (sory, taki mamy klimat). Na wschód za to od ruskich ciągnie strefa zachmurzenia związana z niżem. Dobrze, że to nie ruskie czołgi, ale tak, czy inaczej wcale mi się to nie podoba.

Choć w sumie mi się trochę podoba, bo gdy pogoda się popsuje, to mój młody nie będzie męczył by iść na dwór, co mając na względzie jego katar nie jest wcale złym rozwiązaniem.

Zobaczcie sami jak paskudnie na wschód wdziera się pogorszenie pogody. Bleee, brzydko to wygląda. I szczerze? Jedyne co mi się w tym podoba, to to, że nie widząc reszty zdjęcia można wyobrażać sobie, że jest to skraj potężej burzy MCS. Takie, tam marzenia fana burz.

Jednak spokojnie. Jeszcze tylko dwa dni brzydkiej pogody na wschodzie i już w całym kraju zrobi się pięknie i wiosennie. Obiecuję to ja 😉 Miłego dnia !