Pogoda z humorem 18 lutego 2019

Zacznę od przeprosin. Stąd kwiatki w tytule wpisu. Sorka za to, że mgła zasiedliła Lubelszczyznę w sobotę na cały dzień odcinając mieszkańców regionu od pięknej, słonecznej pogody, która miała miejsce w sobotę nad resztą kraju. Byłem przekonany, że mgła ta odpuści i przynajmniej część soboty, również my tu na wschodzie spędzimy w pięknej aurze.

Na szczęście w niedzielę było już lepiej i mogliśmy cieszyć się piękną, wiosenną pogodą przez większą część dnia. Dziś będzie bardzo podobnie, lecz niestety dla ludzi z Lublina i okolic będzie bardziej sobotnio, niż niedzielnie. Chmury znów podzielą kraj na dwie części. Tą zachodnią i południową z pięknym słońcem i temperaturami powyżej 10 kresek na plusie. Będzie też Polska wschodnia i północna, gdzie wpływ na pogodę mają zalegające mgły i zachmurzenie frontowe. Tutaj, jeśli nie wyjdzie słońce, to możemy zapomnieć o wiośnie w pierwszym dniu tygodnia. Obecnie wygląda to tak.

źródło: sat24.com

Także nikt Was tu nie ściemnia nasi mili. Nie ma potrzeby wylewania na nas wiadra pomyj, bo w pogodzie coś poszło nie tak i strefa słońca w sobotę była 50 kilometrów od Lublina. Takie rzeczy w pogodzie się zdarzają, a my taką pogodę kochamy. Tak jak rodzice kochają swoje niegrzeczne dziecko 😉

Na koniec przeprosiny również dla Panów. Panie przeprosiłem kwiatami na początku wpisu, panów przepraszam chłodnym piwkiem. Byście panowie nie mieli mi za złe błędu z sobotniego poranka !! Miłego tygodnia !!