Pogoda z humorem 18 marca 2019

Wczoraj mieszkańcy Polski centralnej, południowej i wschodniej to mieli piękny dzień. Gdyby nie wiało, to śmiało można by się było kapać w jeziorach (opcja dla tych co nie mają, lub nie szanują swoich jajek). Wiatr psuł trochę odczucia, ale i tak wyspacerowaliśmy się za wszelkie czasy.

Na ten tydzień meteodziwacy, prognostycy i inni tacy od pogody zapowiadają pogorszenie aury. Niektórzy to nawet powrotem zimy straszą. Nie jest to mile widziane. Zwłaszcza w zakładach wymiany opon, bo interes przesunie się o kolejne kilkanaście dni.

Dziś przez kraj sunie strefa zachmurzenia. Ciapie z niej słabym deszczem. Deszcz jednak dość szybko wypędzi się na wschód od Polski. Chmurzyska jednak pozostaną na wschodzie jeszcze przez kilka godzin. Za chmurzyskami biegnie pas rozpogodzeń (obecnie od Pomorza po Dolny Śląsk). Za pasem rozpogodzeń znów walą do nas chmury, więc jakby dziś nie próbować, to będzie ciężko dziś po raz kolejny wykąpać się w jeziorze 😉 Mimo wszystko. Miłego poniedziałku !!!

Zebry na zdjęciu dodane, bo kojarzą mi się z tym co widać obecnie nad Polską. Raz biało, raz nie biało. Raz biało, raz nie biało 😛