Pogoda z humorem 19 lutego 2019

Dziś sytuacja pogodowa się odwraca. Dziś to w centrum, na wschodzie, na północy i południu będzie najpiękniej, najcieplej, najsłoneczniej, najbardziej super i ogólnie naj, naj, naj. Na zachodzie zaznaczy się strefa zachmurzenia, którą słoneczko wykorzysta trochę, by nie robić siary i nie robić wiosny w lutym.

Piękny dzień przed nami. Nie dość, że pogoda piękna, to i wtorek. A wtorek to już prawie środa. Środa zwana małym piątkiem, więc sami widzicie o co chodzi.

Ten jakże piękny dzień skończy się jakże pięknym szlagierem w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Liverpool podejmie Bayern, w szeregach którego obejrzymy Polaka – Rodaka, Roberta. Zapowiada się kawał meczu (no chyba, że obrona Mistrza Niemiec da w palnik tak jak w ostatnich meczach).

Noce ostatnimi czasy są bezchmurne, co wiąże się z szybką radiacją ciepłego powietrza. Oznacza, to tak po ludzku zimno z rana. Skrobanko szyb i te sprawy. Całe szczęście, że słońce operuje już wysoko, więc lód z szybek puszcza szybko. Miłego dnia !! Oby do wieczora !!