Pogoda z humorem 28 sierpnia 2018

Do szkoły dzieciaki !! Koniec laby !! Koniec wakacji !! Po książki, marsz !! Po piórniki !! Ale nie przejmujcie się dzieciaki. Pogoda nie będzie Wam w tym przeszkadzała. Nie będzie upału, który zachęcał Was będzie bardziej do plażowania niż do siedzenia w ławkach. Nic z tych rzeczy. Do końca tygodnia w okolicach 20 stopni (trochę więcej). Dodatkowo, w weekend może popadać.

Zanim jednak weekend i popadywanie to czeka nas dość ładny wtorek. Co prawda w chwili obecnej większość Polski zaciągnęło się chmurami jak w listopadowy poranek, jednak spokojnie. Chmury pójdą w diabły, a do głosu dochodzić zacznie słoneczko. Elegancko nam poświeci dzisiaj. Temperatury na wschodzie dobiją do 23 kresek, na zachodzie będzie jeszcze o kilka stopni cieplej.

Jedynym minusem tego, że dzieciarnia idzie do szkoły są poranne korki. Ruch z dnia na dzień jest coraz bardziej gęsty, co wcale mi się nie podoba. Tym bardziej, że poranki zimne więc człowiek do auta wsiada już trochę wkurzony (a mówi żona, nie idź w klapkach debilu jak 12 stopni na dworze). Ja wiem jednak lepiej i wsiadam taki przemarźnięty do samochodu. Nic to. Jeszcze tylko smarknąć gila i można jechać do codziennych zajęć ! Miłego dnia !