Co ta pogoda odpier.. to ja nie wiem. Mamy 6 maja, dzień w którym w normalnym klimacie powinniśmy przyjść do roboty w krótkich gaciach i cały dzień narzekać na to jak jest gorąco. Ale nie, ale po co. Mamy 6 maja i do roboty przyszedłem dziś w kurtce, w której chodziłem podczas cieplejszych dni w zimie 🙂 4 stopnie. Tyle pokazywał mi dziś termometr w samochodzie.

W dzień ma być lepiej. Na wschodzie 8 stopni (to wzrost o 100% od rana, hue hue). W innych regionach Polski do 13 kresek. Na wschodzie do tego może lać. To ma być maj? Kto nasłał na nas tą pogodę (wiadomo, że ruscy).

Co gorsza, to na horyzoncie nie widać poprawy. Przyjdzie nam się babrać w tej jesieni przez najbliższe kilka dni. Ale są też plusy. Plusy takie trochę ujemne, bo na przykład nie musimy już leżeć bezczynnie, żreć grilla i popijać piwkiem. Na reszcie możemy wrócić do obowiązków, do stresów i innych takich przypadłości życia codziennego. Tak, czy inaczej. Wrzucamy dziś uśmiech na twarz. Co nam zostało 🙂 I tym tytułowym szczęściem, życzę Wam wszystkim miłego dnia !

Mike

3 Comments

 • Iwona
  Posted 6 maja 2019 07:49 0Likes

  No trochę pada i troszeczkę chłodno ale jak zacznie grzać to zatęsknimy ooooj zatęsknimy za tym chłodkiem😜(przynajmniej ja zatęsknię)kocham każdą pogodę i czekam co przyniesie jutro.Pozdrawiam serdecznie☀🌤⚡☔❄🌈

  • Znafca
   Posted 6 maja 2019 12:44 0Likes

   W Polsce nie ma takiego klimatu żeby moje arbuzy mogły zatęsknić za chłodkiem.Nie uprawiam ich w Kuwejcie gdzie temperatura nierzadko przekracza 50 stopni i to znacząco.

 • Znafca
  Posted 6 maja 2019 12:42 0Likes

  ” Kto nasłał na nas tą pogodę (wiadomo, że ruscy).”
  Ja już jestem znudzony tą rusofobią.swoje nagrabili ale ostatnio to “rozrabiają” tylko według telewizji i polityków.Raczej jest na odwrót-jak np. z tymi nocnymi wilkami.
  Prawda jest taka że w Polsce było dzisiaj -20 stopni.Jak ktoś chce zrozumieć czemu powinien odrzucić błędne założenia i zastosować właściwe.I chodzi o normalny klimat poza lodówkami na zewnątrz.

Skomentuj

Kochamy pogodę i wszystko co z pogodą jest związane. Burze, upały, czy prognozy pogody.