Prognoza pogody z humorem 13 lutego 2019

Śniegiem straszą na stronach pogodowych. Fani jacyś straszą również. Fani Pogody. A tu owszem, sypnie trochę na wschodzie. Sypnie czasem przelotnie i w innych miejscach Polski. Ale nie będzie to powrót zimy. Ta w odwrocie. Obraziła się chyba, że zbyt mało Polaków ogląda skoki Kamila Stocha. Zbyt mało Polaków emocjonuje się wybrykami Piotra Żyły (z zbyt dużo wybrykami jego małżonki).

No i odwraca się ta zima. Ucieka do Afryki, czy innego Abu Zabi. Bociany stamtąd lecą do nas, a zima niech idzie sobie właśnie tam skąd bociany przylatują. Za kilka dni zrobi się u nas naprawdę ciepło. I wiecie co? I dobrze !! Zimo precz. Skrobaczki samochodowe precz !! Crudne sterty śniegu zalegające wokoło, precz !!

Oglądaliście wczoraj Ligę Mistrzów? Dawno nie widziałem tak brutalnego meczu jak ten w Manchasterze. Nie znoszę PSG, ale tym razem zasłużyli. W pełni. Choćby za chamstwo zawodników Czerwonych Diabłów. W drugim meczu Porto w sposób wkalkulowany uległo Romie. Zespół z Rzymu w SerieA nie zachwyca, a w Lidze Mistrzów pyk, pyk i znów jedną nóżką w 1/4 finału. Fajnie. Niech będzie. Dziś zęby ostrzymy się na mecz „kogutów” i Borussii. To będzie kawał meczu. Czuję w kościach. A i Ajax w starciu z Realem Madryt na straconej pozycji wcale nie jest 🙂