W dniu wczorajszym prócz obserwacji burz mieliśmy ręce pełne roboty na stronie. Pisaliśmy ostrzeżenia, odpisywaliśmy na wiadomości (ganialiśmy inne portale za bezczelne kopiowanie treści z naszej strony). Takie tak prace przy portalu.

W związku z tym mieliśmy problem z odpowiadaniem Wam i dziękowaniem za nadesłane materiały z burz. Dlatego tym wpisem chcieliśmy podziękować wszystkim Fanom Pogody za przesłane nam materiały. Dzięki, że jesteście i znajdujecie czas, aby uwiecznić te piękne zjawiska jakimi są burze 🙂 Poniżej kilka wybranych fotek od Was !

Cezary Żuraw – Zakrzówek
Damian Lizak
Daniel Nowosad – Chełm
Kinga Gaduła
Krzysztof Greń – Hrubieszów
Mateusz Denisiuk – Parczew
Monika Elbert-Szcześniak – Kąkolewnica
Przemek Rożek –
Robert Radzik – Chełm

Michał Kołodziejczyk

4 Comments

 • Regen
  Posted 21 maja 2019 11:00 0Likes

  Jakie portale zerżnęły od Was materiały?

 • Alfonso
  Posted 21 maja 2019 11:37 0Likes

  Piękne zdjęcia
  Tylko o co chodzi z tym huwaweim? Czy ten telefon signuje każde zdjęcie, czy autor chce się “popisać” sprzetem a właściwie chinska aparatura szpiegowska za którą sam musiał wybulić? I czy wiecie, że hujwej jest współodpowiedzialny za 5G?
  wybaczcie, musiałem to napisać – nie dość, że najgorsze telofony (awaryjnością nic im nie dorówna), to jeszcze marka która powinna być na całym świecie przeklęta (jak wiele innych z resztą)

  • Regen
   Posted 21 maja 2019 12:47 0Likes

   Jeszcze w prawym dolnym rogu niech cenę wyświetla! A jakby zrobili telefony co jest 8 aparatów w środku? Albo 16? I jeszcze wysuwany kijek do selfie i wychylane oświetlenie do selfie!

Skomentuj

Kochamy pogodę i wszystko co z pogodą jest związane. Burze, upały, czy prognozy pogody.