Kontakt i redakcja

Dane firmy:

Lightning Art Arkadiusz Wójtowicz
ul. Ceramiczna 1/102
20-150 Lublin
email: lubelscyfanipogody@gmail.com

NIP: 7123411141

Redakcja portalu:

Portal FaniPogody tworzą Arkadiusz Wójtowicz jako redaktor naczelny oraz Michał Kołodziejczyk jako redaktor. Kilka słów o redakcji:

Arkadiusz Wójtowicz

Redaktor naczelny portalu. Od dziecka fascynuje się burzami i pogodą. Od najmłodszych lat zajmował się tematyką burz i groźnych zjawisk pogodowych. Kilka lat temu założył portal Fani Pogody, na którym do dziś publikuje wpisy o tematyce pogodowej i burzowej. Wyróżnia go naukowe podejście do tematu pogody i meteorologii. W jego wpisach znajdziecie wiele wyjaśnień odnośnie procesów zachodzących w atmosferze Ziemi i wpływu tych procesów na pogodę na naszej planecie.

Michał Kołodziejczyk

Pogodowy entuzjasta, który przygotowuje publikacje na portalu Fani Pogody. Do zjawisk pogodowych podchodzi w sposób mniej naukowy. Stara się przekazywać wiedzę i prognozy w przestępny sposób. Na portalu odpowiada za publikacje aktualności pogodowych ze Świata i Polski. Przygotowuje również relacje pogodowe na żywo w przypadku, gdy przez kraj przechodzą groźne zjawiska pogodowe. Z Arkadiuszem znają się od lat. Połączyła ich wspólna pasja do burz i fotografii.

Tematy poruszane na portalu Fani Pogody

Redaktorzy portalu przygotowują dla Was codzienne, świeże publikacje odnośnie pogody w kraju i poza granicami Polski. Codziennie przygotowują prognozę pogody na dzień i noc. W dni, podczas których występują groźniejsze zjawiska pogodowe Arkadiusz i Michał publikują alerty pogodowe i ostrzeżenia. Na portalu znajdziecie również prognozy długoterminowe. Co niedziela wydawana jest prognoza długoterminowa na 16 dni. Raz w tygodniu przygotowujemy dla Was prognozy na okres miesięczny. Uzupełnieniem są najświeższe informacje i wiadomości pogodowe z całego Świata.