5 grudnia 2021

Fani Pogody

Prognozy pogody. Dzienne i długoterminowe

Pogoda na środę 25 listopada

Pogoda w środę

Pogodę w środę w Polsce nadal kształtował będzie wyż atmosferyczny. Nie zapewni on jednak pięknej, słonecznej aury w całym kraju. Zapraszamy na szczegółową prognozę pogody na środę 25 listopada dla Polski.

Polska w środę pod wpływem wyżu

Wiele wskazuje na to, że najwięcej chwil ze słońcem w środę spodziewać mogą się mieszkańcy Polski południowej, centralnej i zachodniej. Niebo przez cały dzień zachmurzone będzie na krańcach północnych i północno wschodnich kraju. Dobrą wiadomością jest brak opadów w całym kraju w środę.

Deszcz w Polsce

Na krańcach południowych i w górach niewykluczone są poranne mgły, które szybko powinny ustąpić w skutek nasłonecznienia. Niepewny będzie dziś przebieg granicy pomiędzy strefą zachmurzenia niskiego, a bezchmurnym niebem. Wszystko wskazuje na to, że granica ta przebiegnie od Lubelszczyzny, przez Mazowsze , Kujawy po Pomorze. Na północny wschód od tej linii cały dzień będzie pochmurnie. Mieszkańcy regionów przez które przebiegnie dziś granica zachmurzenia po raz kolejny zachwycić się mogą zachodem słońca, który w takich warunkach jest niesamowity.

Temperatura w środę

Środa nie będzie specjalnie ciepłym dniem w Polsce. O poranku i pod wieczór nie wykluczone są lokalne przymrozki. Największe szanse na ich wystąpienie będą dziś na południu i wschodzie kraju. W najcieplejszym momencie dnia od 3 do 7 stopni powyżej zera. Temperatury odczuwalnej nie będzie obniżał wiatr, który może lekko wiać z kierunków południowych. Tylko na południu Polski w środę mocniejsze porywy wiatru.