Pogoda z humorem 14 marca 2019

Zanim o pogodzie, to napiszę kilka zdań o tym co tu się odpogodziło na naszej stronie. Otóż postanowiliśmy zrobić się aktualni. Postanowiliśmy iść za trendami. Postanowiliśmy odświeżyć stronę. Mamy nadzieję, że to poprawi jej odbiór. Zmiany widać być powinno (można tak napisać?) przede wszystkim na urządzeniach mobilnych.

Przy okazji zmian wizualnych i optymalizacyjnych popracowaliśmy nad naszą zakładką radarową. Wybraliśmy dla Was najlepsze naszym zdaniem mapy z opadami, wiatrem, czy burzami. Co do burz, pracujemy nad własnym detektorem, ale idzie nam to jak krew z nosa, więc pewnie potrwa. Tymczasem zapiszcie sobie poniższą podstronę do ulubionych. Sezon burzowy coraz bliżej, będzie jak znalazł.

Wracając do pogody, bo o tym też należałoby napisać. Na wchodzie kraju obecnie jest pogodnie i przyjemnie. Niestety jest to sytuacja krótkotrwała, bo z zachodu przez kraj pędzi strefa zachmurzenia. Miejscami w tej strefie pada deszcz. Są to opady przelotne. Ogólnie dziś wcale nie najgorsza pogoda. Ot, wczesna wiosna. Weselej w pogodzie będzie w kolejnych dniach. Zrobi się cieplej, wietrzniej, bardziej burzowo. Ale o tym to już w kolejnych naszych wpisach. Miłego dnia !!

PS. zdjęcie tytułowe dla atencji 😛