Pogoda z humorem 20 maja 2019

Dziś to ja mam proszę ja Was taki dobry humor, że dawno takiego nie miałem. Piękna pogoda, piękny, udany i burzowy weekend za nami. Baterie naładowałem na maksa (te w swoim ciele i te w aparacie również). Tak naładowany mogę w pełni i rzetelnie wejść w nowy tydzień. A jest w co wchodzić.

Dziś Polscy Łowcy Burz wydali pierwsze w tym roku ostrzeżenie drugiego stopnia przed silnymi burzami. „Dwójeczka” w prognozach burzowych to już nie są żarty i dziś może być naprawdę groźnie. Cała „zabawa” rozpocznie się na Lubelszczyźnie i Ukrainie. Burze następnie zorganizują się w większy klaster burzowy i pomkną na Mazowsze, Podlasie, a kto wie, w późniejszych godzinach nocnych może nawet na Warmię i Pomorze?

Tak, czy inaczej dziś w pogodzie mocno dynamicznie, mocno intensywnie. Coś jak na seansie „John Wick 3” tylko, że wszystko odbywało się będzie na poważnie 🙂

Życzę Wam miłego i bezpiecznego dnia. Podziwiajcie burze, ale pamiętajcie, że bezpieczeństwo jest najważniejsze. Cały dzień informowali Was będziemy o przebiegu zjawisk burzowych. W kontakcie !!