Pogoda z humorem 21 marca 2019

No nie popisuje się nam się antycyklon. Skubaniec miał zapewniać nam ładną, słoneczną pogodą. Nierób jeden nie załatwił nam słoneczka, przez co nad większością Polski jest szaro, buro i ponuro.

Dobrze, że w miarę ciepło. Termometry pokażą już dziś ponad 10 stopni Celsjusza. W kolejnych dniach tylko cieplej, choć admin strony straszy, że jeszcze sypnie śniegiem. Jednak ja dziś wcale nie o tym, bo dziś …. WSZYSCY NA WIEDEŃ !!!!

Po nieudanym mundialu, po nieudanej (wcale tak do końca nie uważam) jesieni, czas znów na piłkarskie emocje. Czas znów zdobywać punkty w eliminacjach Mistrzostw Europy. Czas na fajne mecze. Czas na wieczory w koszulkach kadry. Z piwem i znajomymi. To już dziś. Dziś większość z nas patrzyło będzie wieczorem w stronę Wiednia. Jaki wynik obstawiacie? I to jest pytanie również do Was, nasze kochane Panie 🙂

Fan pogody praktycznie od zawsze. Pogoda i prognozowanie pogody jest jego pasją. Dodatkowo kocha burze. Gdy burza nadciąga, bierze aparat w dłoń i goni za burzą. Na portalu zajmuje się wpisami w kategoriach groźnych zjawisk pogodowych, dniowych prognoz pogody oraz pisze o pogodzie na Świecie

Dodaj komentarz