Pogoda z humorem 23 lutego 2019

Nie mam dla Wa dobrych informacji. Deszcz, śnieg i szarość…. ŻARTOWAŁEM !!! To będzie super weekend jeśli chodzi o pogodę. Noce, owszem zimne jak na lodowcu. Jednak za dnia nie ma się do czego przyczepić. Słoneczko. Temperatura lekko poniżej zera. Jest pięknie. Dziś i jutro jest pięknie.

U mnie jeszcze piękniej. Zwłaszcza dziś, bo jutro może boleć głowa. Gości mam pełen dom po południu. A jak Gość w dom, to i Bóg w dom, czy jakoś tak. Mi tam bardziej chodzi o miło spędzony czas w gronie przyjaciół. Pogadamy, dzieciaki się pobawią, wódeczki się napijemy (Policja!! Proszę przyjechać do internetu. Tu się pije przy dzieciach!!). Fajnie będzie.

Ja to dziś nie dam rady pospacerować, pobiegać, pojeździć na rowerze (niepotrzebne skreślić), jednak Was, kochani namawiam do tego całym sercem. Pogoda będzie sprzyjać, choć nie sprzyjać będzie smog, który niestety da o sobie znać w wielu miejscach kraju.

Swoją drogą, marzy mi się już grill na dworze. Może nie być nawet tak wykwintny jak ten z obrazka tytułowego. Ot tak, posiedziałbym w cieple na dworze. Kiełbaskę zjadł. Karkóweczkę. A Wy?