Pogoda z humorem 3 sierpnia 2018

No i dziś to jest dobry humor. Mamy piątek. Mamy piękną pogodę. Na Lubelszczyźnie mamy szansę na popołudniowe burze. Jest zdrowie. Jest praca. Czego chcieć więcej? 

Dziś znów gorąco na całej dzielnicy. Na wschodzie, na zachodzie, na północy i południu. Wszędzie w okolicach trzech dyszek. Niby przez kraj przebiega front chłodny. „Chłodny” – hahahahaha. No tak o już jest. Front jest mało aktywny, a jedyne co zmienia w pogodzie to to, że za nim, na zachód i północ kraju wkroczyło powietrze mniej dynamiczne, czyli takie, w którym szanse na burze są mniejsze. Bo temperatury nad krajem to ten front nie zmienił. Nooo, chyba, że piszemy o zmienia z 32 na 29 stopni Celsjusza.

Dziś lapma paliła będzie z nieba dalej, jednak w godzinach popołudniowych w pasie centralnym może pogrzmieć. Pogrzmi na Ślązaków, na Łodziowców, na Słoików, a także na Podlasian. Lubelaki też mogą spodziewać się burz. Późniejszym popołudniem. Zobaczymy co przyniesie nam dzień. Tymczasem cieszmy się ostatnim dniem w robocie. Przed nami piękny weekend. Wykorzystajmy go (gra w Playstation, oglądanie TV, leżenie w łóżku, picie piwa -> żartowałem, nie róbcie tego w weekend).

Miłego dnia !