Pogoda z humorem 3 września 2018

I się doczekali. Cztery i pół miliona ludzi dziś w Polsce mają powody do „mega radości”. Rok szkolny czas zacząć. Czas zacząć dźwigać ciężkie tornistry. Czas zakuwać, czas chodzić na wagary. To wszystko już od dziś. 

Całe szczęście, że pogoda będzie rozpieszczać. W tym tygodniu zapowiada się piękne, słoneczne i ciepłe lato. Tacy zwyrodnialcy jak my też mogą doczekać się kąska dla siebie, bo pojawią się burze. Dziś jeszcze nie u nas, a bardziej na południu, ale pojawią się. Burze pojawią się tak samo jak wysoka temperatura. Na południu kraju do 28 stopni. W centrum do 26. Najchłodniej (lecz nie zimno) na północy, gdzie termometry skoczą do 23 kreski.

Pamiętajcie, z pogodą nie ma żartów. Gdy za oknem świeci słońce i jest ciepło, pod żadnym pozorem nie próbujcie zakuwać w książkach. Uczyć się nie można, gdy na dworze jest ciepło i słonecznie. To fundamentalna zasada każdego ucznia. ja mam nadzieję, że Wy to rozumienie i nie dacie się w tym tygodniu ponieść szkolnym emocjom. Zabronione !! Miłego dnia i miłego dźwigania tornistrów !