Fani Pogody

Pogoda w Polsce i na Świecie. Prognoza pogody codzienna i długoterminowa

Pogoda na dziś. Prognoza pogody na wtorek 10 grudnia. Deszczowa pogoda. Silny wiatr. Burze nie wystąpiąWe wtorek Polska nadal znajdować się będzie w obszarze oddziaływania niżu, choć zachodnie dzielnice kraju dostawać się zaczną po wpływ wału wysokiego ciśnienia TATJANA. Stąd w Polsce zachodniej, zwłaszcza w drugiej części dnia możliwe są rozpogodzenia.

Z kolei w Polsce wschodniej, po dość pogodnej nocy we wtorek raczej nie ma co liczyć na rozpogodzenia. Na wchodzie i południu Polski przelotne opady deszczu możliwe przez cały dzień. W pierwszej części nocy możliwe są opady deszczu ze śniegiem. W górach z rana padać może sam śnieg.

Pogoda w Polsce we wtorek będzie bardzo uczciwa jeśli chodzi o temperaturę powietrza. W całym kraju 4-5 stopni. Od wschodu, po zachód i od północy po południe kraju. Temperatura odczuwalna może być troszkę niższa nad samym morzem oraz na obszarach podgórskich.

To przez wiatr. który zwłaszcza na północy kraju może być we wtorek silniejszy. Potwierdza to powyższa prognoza siły wiatru dla Polski na wtorek. Widać na niej, że na obszarach nadmorskich porywy wiatru przekraczać mogą we wtorek nawet 60 km/h.

Autor wpisu:

Michał Kołodziejczyk