No ja Wam powiem, że dziś rano, jak wyszedłem z domu, to był jakiś kosmos. Na spokojnie mogłem wyjść w samej bluzie. Wiosna w pełni, a po południu to nawet można naciągnąć, że początek lata.

EDIT: właśnie byłem na dworze! W krótkim rękawku ! I co ja Wam będę ściemniał. Taka pogoda czeka nas przed kilka najbliższych dni wliczając w to Święta !!

Fajnie, bo na meteorologicznym horyzoncie widać już pierwsze burze. Coś zacznie się dziać w lany poniedziałek. Później nadal może być burzowo. Za wcześnie, by się tym jakoś bardzo podniecać, jednak humor od razu lepszy. Tymczasem cieszmy się piękną pogodą. Póki trwa 🙂

Mike

1 Komentarz

  • Znafca
    Posted 20 kwietnia 2019 07:34 0Likes

    A ja bym stwierdził zupełnie bez humoru-chyba już teraz czas zacząć zaliczać niektóre regiony Polski(np. Wrocław) do takich gdzie lato rozpoczyna się w maju bo średnia w ostatnich latach przekracza 15 stopni.W poprzednim roku gdzieś w Polsce nawet kwiecień miał średnią ponad 15 stopni.Natomiast w Rosji w wielu miejscach wystąpiły rekordy zimna dla 18 kwietnia/ .Wczoraj też było podobnie.Z tym że nie sprawdzałem czy to rekordy dla większego okresu czy tylko dla danego dnia.Natomiast doszły mnie słuchy że bardzo wysokie anomalie temperatury mają wystąpić w okolicach północnej części Morza Bałtyckiego.Czyli będzie ciekawie a do tego już wkrótce znacznie zmniejszą się w Polsce na czas trwania tego wyżu szanse na bardzo niskie temperatury.Niewykluczone że lód na Morzu Bałtyckim zniknie rekordowo szybko.

Skomentuj

Kochamy pogodę i wszystko co z pogodą jest związane. Burze, upały, czy prognozy pogody.