Pogoda z humorem 2 sierpnia 2018

Idą zmiany. Zrobi się zimno. Będzie dramat. Wszyscy zaczną narzekać, że chłodno, że co to za lato. Wszyscy zaczną wspominać, jak kiedyś to było. Kiedyś to były lata. Kiedyś w wakacje to ciepło było. Nie to co teraz. Teraz to lipa. Teraz to anomalie pogodowe. Jak 30 na dworze to anomalie i za gorąco. Jak zrobi się 24 to będzie gadanie, że zimo. Że kiedyś to było 🙂

A zrobi się. Winter is coming. Już w przyszłym tygodniu wyjmiemy kurtki i białe skarpety. Nadciąga ochłodzenie. Nie będzie już prażyć jak na patelni. Zrobi się 25 stopni. Do głosu dojdą fronty atmosferyczne, które co kilka dni przecinały będą kraj przynosząc burze (miejmy nadzieję). Jednak za nim to wszystko, czeka nas kolejny świetny dzień. Dzień upalny, dzień słoneczny. Letni, wakacyjny skwar. I elegancko. Uwielbiam taką pogodę. Gdyby tylko regularnie padał deszcz dając wytchnienie roślinom i zwierzakom, to dla mnie mogłoby być 32 przez całe lato.

A jak u Was? Lubicie jak praży z nieba, czy jednak wolicie dwadzieścia kilka? Aaa, czekajcie. Zapomniałem o mikołajku ze zdjęcia tytułowego. To jest Mikołajek szczęścia. Przyniesie Wam radość i zdrowie jeśli uśmiechniecie się pod tym postem. Dobrego dnia !!!