Świetnej pogody ciąg dalszy. Słońce, plaża, ciepło i przyjemnie. Prócztego, że trzeba chodzić do roboty, kupować podręczniki, pleckami, piórniki i zeszyty dla dzieci, to wszystko jest w jak najlepszym porządeczku.

Ale odrzućmy codzienne obowiązki i skupmy się na pogodzie, bo ta nam promienieje niczym Miss Universe w roku 2007. Coś wspaniałego. Wstaję rano i w klapeczkach, niczym plażowicz wychodzę z psem, śmieciami, czy z czym tam jeszcze wychodzi się z domu o godzinie 6 rano.

Dziś kontynuacja pięknej pogody. Tylko na zachodzie i południu kraju czekają nas burze. Miejscami mogą być gwałtowne. Prośba więc do Was, by przed wejściem na Giewont zerknąć jednak, choćby na naszą stronę internetową. W XXI to naprawdę nie jest trudne, by sprawdzić czy nie nadciąga burza. Miłego i bezpiecznego dnia !

Michał Kołodziejczyk

2 Comments

 • Regen
  Posted 27 sierpnia 2019 10:43 0Likes

  Tak szczerze mówiąc, to ile z osób przed wchodzeniem na Giewont, wchodzi na Fani Pogody?

  Skoro ostatnio mimo zakazu i tak pną się w górę.

  Oczywiście ostrzegania przed burzami nigdy za wiele.

 • Regen
  Posted 27 sierpnia 2019 14:04 0Likes

  Wściekła pogoda urządza sobie trzecią falę upałów pod koniec wakacji. Ciekawe czy gdy (jakimś cudem) przyjdą trzaskające mrozy zimą, to czy też głównie w zachodniej części naszego kraju. Z tą mendą nigdy nic nie wiadomo.

Skomentuj

Kochamy pogodę i wszystko co z pogodą jest związane. Burze, upały, czy prognozy pogody.