Wczorajsze sportowe emocje na duży plus. Dzieciaki już się ze szkołą obyły. Same pozytywy w dniu dzisiejszym.

Pozytywna będzie aura nie tylko ta życiowa, ale i aura na dworze nas nie zawiedzie. Piękny, słoneczny dzień w większości regionów Polski. Jedynie na zachodzie i północy kraju zaznacza się strefa zachmurzenia, która psuje pogode na Pomorzu zachodnim, na Ziemi lubuskiej i częściowo w Wielkopolsce.

W reszcie regionów kraju, pięknie, słonecznie a termometry wskażą nawet 25 stopni Celsjusza. Nic tylko delektować się piękną pogodą. Życzę Wam miłego i spokojnego dnia !

Mike

1 Komentarz

  • Regen
    Posted 5 września 2019 09:40 0Likes

    Dla zachodu (mówię za siebie, nie za innych) pozytywem jest, że chłodno, że zachmurzenie, niech jeszcze pada deszcz i wieje wiatr. Wreszcie koniec upałów i to koniec (miejmy nadzieję) definitywny! Niby ma te 25*C być jeszcze we wrześniu, ale mam nadzieję, że aż tyle nie będzie. Koniec upałów! Koniec!

    Burz zarazem też koniec. Ale i tak były mierne, więc ich nie szkoda.

    Zastanawiające. Taki 2009 rok, 2015 rok i rok 2017. Zwykłe lata. Dopiero 2018 zaznaczył się w annałach jako najgorętszy! A 2019 okazał się jeszcze gorętszy!! Ale co zastanawiające? Otóż potrafiło się derecho wytworzyć w tych nie najgorętszych. A megaupalne lata 2018 i 2019 nie dały rady. Wysoka temperatura to zaledwie jeden z ~nastu czy ~dziestu czynników, które muszą “zatrybić” razem, by się pogodowy monster objawił. Oczywista sprawa. Jednak jakoś tak to nie współgra z twierdzeniem o intensyfikacji zjawisk pogodowych wraz z globalnym ociepleniem. Nie chodzi o to, że ma owe derecho być. Jedynie takie spostrzeżenie.

Skomentuj

Kochamy pogodę i wszystko co z pogodą jest związane. Burze, upały, czy prognozy pogody.