Milion odsłon portalu FaniPogody w październiku

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i dumni. 15 października, zaledwie w połowie miesiąca nasz portal uzyskał 1 milion odsłon w danym miesiącu.

Jesteśmy wdzięczni Wam, drodzy czytelnicy, bo to Wy obdarzacie nas zaufaniem i czytacie nasze pogodowe wpisy. Bez Waszego zaangażowania nie mielibyśmy sił, by motywować się do ciężkiej pracy. Jeśli mowa o ciężkiej pracy, to przejdźmy do tego, że jesteśmy dumni.

Jesteśmy dumni z tego co osiągnęliśmy do tej pory. Kilka lat temu, zakładając nasz portal nie przypuszczaliśmy, że nasz pasja spotka się z tak dużą popularnością wśród odbiorców. Tysiące godzin spędzonych w terenie. Dziesiątki tysięcy kilometrów w pościgu za zjawiskami burzowymi. Niezliczona ilość godzin spędzonych przy klawiaturze. Niejedna zarwana noc, by prognoza pogody ukazała się czytelnikom już z samego rana. To jest nasza duma. Duma z faktu, że ciężką pracą można osiągnąć sukces.

Zdajemy sobie sprawę, że w naszym kraju sukces nie zawsze jest dobrze odbierany w społeczeństwie. Mimo wszystko wierzymy, że w raz z naszymi Czytelnikami tworzymy zwartą grupę ludzi, którzy kochają pogodę i doceniają merytoryczny przekaz dotyczący właśnie zjawisk pogodowych. Stąd w dniu dzisiejszym dzielimy się z Wami naszą radością i dumą.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że brak rozwoju to tak naprawdę cofanie się. W roku 2019 dokonaliśmy kilku strategicznych ruchów, które sprawiły, że portal działa stabilniej i szybciej. Mamy już plany na rozbudowę portalu. Z całą pewnością zmienimy jego szatę graficzną. Sprawimy, by portal działał jeszcze stabilniej i szybciej.  

Nie osiadamy na laurach. Dziś jest czas na świętowanie sukcesu. Jednak w momencie, gdy czytacie ten tekst, my pełną parą analizujemy dane meteorologiczne. Przygotowujemy dla Was kolejne prognozy pogody na najbliższy czas. Taki mamy sposób na świętowanie. Po prostu kochamy to co dla Was robimy. Dziękujemy jeszcze raz, że z nami jesteście !!