Pogoda na noc. Wysokie temperatury. Mgły na południu, brak opadów i burz

Nadchodząca noc nie przyniesie dużych zmian w pogodzie nad Polską. Nadal większość regionów kraju z bezchmurną i ciepłą pogodą. Zachmurzenie podczas nadchodzącej nocy możliwe jest jedynie w regionach północnych kraju.

To będzie zdecydowanie ciepła noc w Polsce. Nawet w najchłodniejszym momencie nocy termometry wskażą od 15 stopni na północy, do nawet 17 kresek powyżej zera w regionach południowych. Piszemy tu oczywiście o najzimniejszym momencie nocy, o świcie, dlatego pierwsza część nocy w wielu regionach z dużo wyższymi wartościami temperatury.

Nadchodząca noc nie przyniesie opadów w Polsce. Zachmurzenie, które w początkowej fazie nocy zalegać może nad Polską północną przesunie się na wschód. W drugiej części nocy już cała Polska powinna być bezchmurna. W związku z tym, nadchodząca noc nie przyniesie opadów deszczu. Nie wystąpią również burze. Jedynym minusem mogą być porywy wiatru, które obniżać mogą temperaturę odczuwalną. Im dalej na północ Polski tym wiatr będzie wiał z większą siłą. Nad samym morzem wiać może w nocy w porywach nawet do 60 km/h. Miejscami na południu rozwiną się mgły ograniczające widzialność do 200 metrów.