Pogoda dzisiaj - 05.12.2021

Pogoda Gdańsk

loading
Min: Max:
brak danych
Wilgotność
0%
Prędkość wiatru
0 km/h
Ciśnienie
0 hPa
Deszcz
0mm
Śnieg
0mm
Jakość powietrza
b/d

Pogoda Godzinowa - na dziś, jutro i pojutrze

Godzina po godzinie, 3 dni
loading
Pogoda Długoterminowa
Pogoda na 16 dni
loading
loading

Sprawdź aktualną oraz długoterminową prognozę pogody dla Gdańska i bądź gotowy na wyjście z domu! Korzystając z naszego serwisu, sprawdzisz dokładną pogodę w Gdańsku na dziś, jutro, ale także na 10, 14 czy 21 dni. Kompletna informacja pogodowa, regularnie aktualizowane dane przedstawione na czytelnych mapach i wykresach, pozwolą Ci upewnić się, jakie warunki będą panować w stolicy województwa pomorskiego.

Prognoza pogody na dziś

Nasza wirtualna pogodynka podpowie Ci, jak ubrać się do pracy, na zakupy lub na trening i czy zabrać ze sobą przeciwdeszczową kurtkę lub parasol. Znajdziesz tu szereg istotnych danych, dotyczących m.in.:

  • temperatury powietrza, 
  • ciśnienia atmosferycznego, 
  • prawdopodobieństwa wystąpienia opadów, 
  • siły i kierunku wiatru, 
  • zachmurzenia, 
  • godziny wschodu i zachodu słońca 

oraz wiele innych przydatnych informacji, dzięki którym nie zaskoczy Cię żadna aura. Nasza prognoza jest regularnie aktualizowana, co pozwoli Ci sprawdzić aktualną sytuację również w ujęciu godzinowym. Jeśli zastanawiasz się, czy dziś po południu będzie wiało lub czy jutro należy nastawić się na silne opady deszczu, stworzona przez naszych synoptyków godzinowa prognoza pogody jest właśnie dla Ciebie.

Prognoza pogody długoterminowa – Gdańsk

Korzystając z naszej internetowej pogodynki, sprawdzisz również długoterminową pogodę w Gdańsku i najbliższej okolicy. Bez względu na to, czy interesują Cię prognozy na 7, 14 czy 21 dni, tutaj znajdziesz zawsze aktualne dane dotyczące możliwości wystąpienia konkretnych zjawisk atmosferycznych oraz przewidywania dotyczące ich zmian w czasie.

Prognoza na dziś, jutro i na weekend

Możesz też sprawdzić, jaka prognoza w Gdańsku przewidywana jest w konkretnych dniach, np. na weekend, by zaplanować wypoczynek lub z wyprzedzeniem zmodyfikować swoje plany. Dzięki nam żadna aura Cię nie zaskoczy – podpowiemy, jak ubrać się na weekendowy wyjazd nad morze. Sprawdź informacje na dziś, jutro lub skorzystaj z prognozy długoterminowej i zabezpiecz się na każde warunki atmosferyczne!