Pogoda dzisiaj - 19.01.2022

Pogoda Gdynia

loading
Min: Max:
brak danych
Wilgotność
0%
Prędkość wiatru
0 km/h
Ciśnienie
0 hPa
Deszcz
0mm
Śnieg
0mm
Jakość powietrza
b/d

Pogoda Godzinowa - na dziś, jutro i pojutrze

Godzina po godzinie, 3 dni
loading
Pogoda Długoterminowa
Pogoda na 16 dni
loading
loading

Pogoda Gdynia

W naszym serwisie prezentujemy profesjonalną prognozę pogody dla Gdyni. Zawiera ona informacje na dziś, jutro, a także dane długoterminowe, które pochodzą z najlepszych źródeł meteorologicznych i są na bieżąco aktualizowane.. Dzięki nim dowiesz się, na co warto się przygotować. Jako dobra pogodynka przekazujemy wieści o temperaturze powietrza, opadach deszczu i śniegu, prędkości wiatru czy zachmurzeniu. Polecamy dodać do ulubionych, aby zawsze mieć dostęp do zweryfikowanych analiz. 

Poznaj prognozę pogody

Osoby, które planuj spędzić czas na zewnątrz, powinny poznać pogodę w Gdyni. To nadmorskie miasto jest często odwiedzane przez turystów, jednak nawet w letnich miesiącach aura bywa w nim deszczowa i wietrzna. Wybierz renomowaną pogodynkę, która trafnie określi warunki na dziś i jutro. Dzięki takim materiałom unikniesz przykrych sytuacji związanych z niewłaściwie dobranym ubiorem np. w czasie ekstremalnych zjawisk w czasie zimy lub latem. Taka prognoza długoterminowa przyda się również, gdy chcesz poznać zapowiadaną aurę na weekend, święta lub urlop. 

Prognozy długoterminowe i inne

Oferujemy różnorodne opcje i dane, aby każdy użytkownik mógł odnaleźć interesujące go doniesienia. Znajdziesz więc prognozy krótkoterminowe, czyli na dziś i jutro. Dodatkowo polecamy informację średnioterminową i długoterminową, która dotyczy najbliższych tygodni. Trzeba podkreślić, że taki przewidywania mogą być nie do końca precyzyjne, bo warunki atmosferyczne są zjawiskiem bardzo dynamicznym. Jednak jeśli chcesz zawczasu dowiedzieć się, jaka pogoda będzie w Gdyni, to wybierz nasz serwis, który ułatwia planowanie przyszłości. 

Rzetelne prognozy dla Gdyni

Najważniejsze, aby prezentowane informacje trafnie określały pogodę na dziś, jutro czy warunki długoterminowe. Jesteśmy doświadczoną pogodynką, więc przedstawiamy kompletne prognozy pogody dla Gdyni. Donosimy o frontach atmosferycznych, ciśnieniu, kierunku wiatru czy możliwych opadach. Swoje analizy opieramy o sprawdzone modele  ICON, GFS oraz ECMWF. Jeśli szukasz szczegółowych danych, to odwiedzaj nas regularnie!