Pogoda dzisiaj - 16.05.2022

Pogoda Katowice

loading
Min: Max:
brak danych
Wilgotność
0%
Prędkość wiatru
0 km/h
Ciśnienie
0 hPa
Deszcz
0mm
Śnieg
0mm
Jakość powietrza
b/d

Pogoda Godzinowa - na dziś, jutro i pojutrze

Godzina po godzinie, 3 dni
loading
Pogoda Długoterminowa
Pogoda na 16 dni
loading
loading

Internetowa prognoza pogody w Katowicach na dziś, jutro oraz w ujęciu długoterminowym – sprawdź najnowsze dane meteo i przygotuj się na zmienne warunki atmosferyczne!

FaniPogody.pl to serwis, w którym znajdziesz najświeższą prognozę dla interesującego Cię regionu kraju. Zastanawiasz się, jakie warunki będą dziś po południu, jutro lub w weekend? Na tej stronie znajdziesz szereg istotnych informacji, które pozwolą Ci dostosować ubiór oraz plany do aktualnej i prognozowanej sytuacji pogodowej w mieście.

Godzinowa prognoza pogody na dziś i jutro

Z informacji przedstawionej przez naszą internetową pogodynkę dowiesz się, m.in. czy dziś, jutro lub w najbliższych dniach będzie padać oraz czy należy spodziewać się silnych podmuchów wiatru. Prognoza pogody dla Katowic to również kompletne dane dotyczące ciśnienia atmosferycznego, temperatury powietrza, długości dnia i nocy, zachmurzenia oraz wiele innych, przydatnych informacji. Dzięki nam upewnisz się, czy wychodząc z domu rano, po południu lub wieczorem, zabrać parasol oraz jak dopasować ubiór do prognozowanej temperatury, by uniknąć przeziębienia lub przegrzania.

Długoterminowa prognoza – Katowice

Oprócz precyzyjnej, regularnie aktualizowanej prognozy na dziś i jutro, nasza pogodynka online powie Ci również, jak przedstawiać się będzie sytuacja meteo w Katowicach w najbliższych dniach. Długoterminowa pogoda to sprawdzony sposób na to, by zaplanować weekendowe aktywności, wakacyjne wyjazdy lub po prostu skomponować odpowiednią garderobę na nadchodzące dni.

Korzystając z prognozy na dziś, jutro lub pogody długoterminowej, zyskujesz wiedzę na temat występowania konkretnych zjawisk atmosferycznych oraz tendencji ich zmian. Sytuacja na zewnątrz nie tylko wiosną zmienia się z dużą dynamiką, dlatego warto z wyprzedzeniem sprawdzać aktualne prognozy, by nie dać się zaskoczyć zmieniającej się aurze. Sprawdź aktualną sytuację meteo dla Katowic!