Pogoda dzisiaj - 19.01.2022

Pogoda Kielce

loading
Min: Max:
brak danych
Wilgotność
0%
Prędkość wiatru
0 km/h
Ciśnienie
0 hPa
Deszcz
0mm
Śnieg
0mm
Jakość powietrza
b/d

Pogoda Godzinowa - na dziś, jutro i pojutrze

Godzina po godzinie, 3 dni
loading
Pogoda Długoterminowa
Pogoda na 16 dni
loading
loading

Pogoda Kielce

Mieszkasz w Kielcach lub planujesz odwiedzić to miasto bądź najbliższe okolice? Sprawdź aktualną oraz długoterminową pogodę i nie daj się zaskoczyć zmiennym warunkom atmosferycznym! W naszym serwisie znajdziesz kompleksową, zawsze aktualną prognozę na dziś, jutro oraz zapowiedzi długoterminowe. Dowiedz się, jak ubrać się na wyjście z domu, by uniknąć przeziębienia, przemoczenia lub przegrzania.

Pogoda na dziś i jutro – Kielce

Planując dowolne aktywności poza domem, warto znać aktualną prognozę. Jeśli należysz do osób, które cenią sobie aktywność na świeżym powietrzu, godzinowa prognoza na dziś pozwoli Ci dobrać optymalny strój na trening. Jeżeli następnego dnia planujesz załatwiać sprawy „na mieście”, sprawdź pogodę na jutro! A jeśli zastanawiasz się, co robić w weekend lub w najbliższych, wolnych dniach, zobacz, jakie warunki atmosferyczne przewiduje prognoza długoterminowa w Kielcach.

FaniPogody.pl – Twoja internetowa pogodynka

Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że aura potrafi zmieniać się z ogromną dynamiką. Regularne śledzenie prognoz pozwala uniknąć niemiłego zaskoczenia, jakie mogą stanowić nagłe opady śniegu, deszczu, burze czy silny wiatr. Najświeższa pogoda na dziś i jutro, prezentowana w ujęciu godzinowym, dostarczy Ci szczegółowych informacji na temat:

  • przewidywanej temperatury, 
  • ciśnienia powietrza, 
  • prawdopodobieństwa i intensywności opadów, 
  • prędkości i kierunki wiejącego wiatru, 
  • pory wschodu i zachodu słońca, 
  • zachmurzenia, faz księżyca, 

a także wielu innych, przydatnych danych.

Dlaczego warto korzystać z długoterminowej prognozy pogody?

Oprócz precyzyjnych, godzinowych wskaźników na dziś, jutro lub wybrane dni, sprawdzisz tu również prognozę długoterminową. Dowiesz się, jaka pogoda w Kielcach przewidywana jest na najbliższe 7, 10, 14, lub 21 dni. Jesteś ciekawy, czy należy spodziewać się nagłego ataku zimy? A może z niecierpliwością wypatrujesz ocieplenia lub czekasz na koniec upałów? Niezależnie od pory roku, nasza internetowa pogodynka podpowie Ci, jakich warunków wyczekiwać w najbliższym czasie i jak dopasować ubiór do temperatury. Sprawdź aktualną sytuację meteorologiczną!