Pogoda dzisiaj - 16.05.2022

Pogoda Kluczbork

loading
Min: Max:
brak danych
Wilgotność
0%
Prędkość wiatru
0 km/h
Ciśnienie
0 hPa
Deszcz
0mm
Śnieg
0mm
Jakość powietrza
b/d

Pogoda Godzinowa - na dziś, jutro i pojutrze

Godzina po godzinie, 3 dni
loading
Pogoda Długoterminowa
Pogoda na 16 dni
loading
loading

Pogoda Kluczbork

Miasto położone na północy Opolszczyzny, które szczyci się pięknym rynkiem i ratuszem. Sprawdź aktualną pogodę w Kluczborku. Na stronie wizualizujemy takie parametry pogody jak:

Dzięki tym wszystkim parametrom pogoda w Kluczborku z pewnością Cię nie zaskoczy. Oprócz aktualnej prognozy pogody sprawdzać tu można również godzinową prognozę pogody na kolejne dni. Dzięki temu zaplanujesz sobie pobyt na powietrzu, czy pracę bez obaw, że pogoda Cię zaskoczy. Dane do naszych prognoz pogody pobieramy z najbardziej cenionych agencji pogodowych Świata, jak brytyjski MetOffice, czy amerykańska NOAA.

Pogoda długoterminowa Kluczbork

Dzięki temu nasze dane pogodowe pozwalają nam wydać pogodę długoterminową dla Kluczborka i okolic nawet na 16 dni do przodu. Zachęcamy do codziennego sprawdzania prognozy pogody dla Kluczborka na naszej stronie. Przypominamy, że prócz wizualnych prognoz pogody dla miast codziennie na portalu dodajemy kilka wpisów pogodowych. Traktują one o pogodzie w Polsce. Często wydajemy również pogodę długoterminową na 16 dni lub nawet miesiąc.