Pogoda dzisiaj - 18.01.2022

Pogoda Kraków

loading
Min: Max:
brak danych
Wilgotność
0%
Prędkość wiatru
0 km/h
Ciśnienie
0 hPa
Deszcz
0mm
Śnieg
0mm
Jakość powietrza
b/d

Pogoda Godzinowa - na dziś, jutro i pojutrze

Godzina po godzinie, 3 dni
loading
Pogoda Długoterminowa
Pogoda na 16 dni
loading
loading

Pogoda Kraków

Stolica Małopolski to jedno z najczęściej odwiedzanych miast w kraju. Każdego roku miliony turystów, studentów oraz pracowników przyjeżdżają tu w celach prywatnych, naukowych oraz zawodowych. Chcąc odbyć podróż do Krakowa lub mieszkając w tym mieście, warto zapoznać się z aktualną lub długoterminową prognozą pogody, by odpowiednio dostosować plany do każdych warunków atmosferycznych.

W naszym serwisie internetowym czeka na Ciebie zawsze aktualna prognoza na dziś, jutro oraz na nadchodzące tygodnie. Dowiesz się, jaka temperatura powietrza przewidywana jest na najbliższe godziny oraz dni. Sprawdzisz też, czy synoptycy przewidują opady deszczu lub śniegu. Odpowiednio dobierzesz strój do warunków atmosferycznych, sprawdzając przewidywane zachmurzenie oraz siłę wiatru i zabezpieczysz swój samochód lub uprawy przed ewentualnymi burzami, lub gradobiciem.

Bieżąca sytuacja meteo – Kraków

Z naszą internetową pogodynką nie zaskoczy Cię nawet najbardziej zmienna aura. Oprócz podstawowych informacji możesz sprawdzić również zaawansowane dane dotyczące m.in. ciśnienia atmosferycznego, biometu czy długości dnia. Jeśli planujesz wyjazd lub spacer na świeżym powietrzu, dowiesz się, czy na drogach będzie ślisko oraz czy warto wyposażyć się w przeciwdeszczową kurtkę bądź parasol.

Kraków pogoda długoterminowa

Oprócz informacji na dziś i jutro zobacz również długoterminową prognozę pogody dla Krakowa i okolic. Dowiesz się z niej m.in., jak zmieniać się będzie przewidywana sytuacja meteorologiczna w mieście i czy nie pokrzyżuje ona Twoich weekendowych lub urlopowych planów. Nasza pogodynka online to sprawdzone źródło prognozy na 1, 2, 7, 10, 14 lub 21 dni. Długoterminowa prognoza również podlega regularnym aktualizacjom, dlatego zachęcamy do jej regularnego śledzenia za pośrednictwem serwisu FaniPogody.pl. Sprawdź warunki meteorologiczne przewidywane na najbliższe dni!