Pogoda dzisiaj - 16.05.2022

Pogoda Poznań

loading
Min: Max:
brak danych
Wilgotność
0%
Prędkość wiatru
0 km/h
Ciśnienie
0 hPa
Deszcz
0mm
Śnieg
0mm
Jakość powietrza
b/d

Pogoda Godzinowa - na dziś, jutro i pojutrze

Godzina po godzinie, 3 dni
loading
Pogoda Długoterminowa
Pogoda na 16 dni
loading
loading

Pogoda Poznań

Zobacz aktualną i długoterminową prognozę pogody dla Poznania i okolic. Nie daj się zaskoczyć zmiennym warunkom atmosferycznym i zobacz, jaka temperatura będzie w najbliższych dniach!

Nasza godzinowa, dzienna oraz długoterminowa prognoza pozwoli Ci sprawdzić aktualną temperaturę powietrza, prawdopodobieństwo opadów czy przewidywane zachmurzenie w stolicy Wielkopolski. Dzięki regularnym aktualizacjom map pogodowych będziesz mógł polegać na danych z serwisu nawet pomimo często zmieniających się warunków atmosferycznych.

Jaka pogoda na dziś w Poznaniu?

Interesuje Cię precyzyjna prognoza, uwzględniająca temperaturę powietrza, możliwość wystąpienia opadów deszczu lub śniegu, a także zachmurzenia i siły wiatru o konkretnej porze dnia? Nasza dokładna pogoda na dziś i jutro pomoże Ci odpowiednio przyszykować się do wyjścia z domu i pozwoli zabezpieczyć pojazdy oraz cenny sprzęt przed skutkami nawałnicy lub wichury.

Internetowa pogodynka pozwoli Ci również dobrać odpowiednią garderobę na nadchodzące dni. Zastanawiasz się, czy ciepłe rzeczy możesz już schować głęboko do szafy? A może to czas, by pożegnać się z letnimi ubraniami? Korzystając z naszych dziennych i długoterminowych prognoz, dowiesz się, jak zmieniać się będzie pogoda regionie w najbliższych dniach oraz tygodniach.

Dokładna prognoza pogody – Poznań

Jeśli interesują Cię bardziej szczegółowe informacje, np. suma opadów, ciśnienie atmosferyczne, biomet czy kierunek i prędkość wiatru, a także długość dnia i nocy, za pośrednictwem naszej pogodynki online również uzyskasz do nich dostęp. Dowiesz się, jaka sytuacja klimatyczna spodziewana jest w mieście w weekend, tak by precyzyjnie zaplanować wypoczynek. Z kolei długoterminowa prognoza pomoże Ci drobiazgowo ocenić przewidywane wskaźniki oraz ewentualne zmiany zjawisk atmosferycznych w dłuższym ujęciu czasowym. Sprawdź aktualne dane dotyczące sytuacji pogodowej w Wielkopolsce i przygotuj się na każdą pogodę w Poznaniu!

Przejrzysta i czytelna prognoza pogody dla Poznania

Wiemy, że oprócz jakości i dokładności danych liczy się także sposób ich przedstawienia. Dlatego zatroszczyliśmy się o implementację nowoczesnych rozwiązań i stworzenie jednolitej szaty graficznej, która ułatwia poruszanie się po stronie i umożliwia zapoznanie się z komunikatami meteorologicznymi w zaledwie kilka sekund. Najbardziej podstawowe informacje wchodzące w skład prognozy pogody dla Poznania znajdziesz na samej górze. Udostępniamy tam między innymi wartości, które w czasie rzeczywistym wskazują, jaka jest temperatura odczuwalna, z jaką prędkością wieje wiatr oraz na jaką jakość powietrza możesz liczyć w mieście.

W module poniżej widoczne są natomiast przewidywania dotyczące bieżącej doby, a także dwóch kolejnych dni. Wystarczy, że użyjesz dobrze widocznych strzałek, które pozwolą Ci na sprawne przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi godzinami. Na samym dole znajduje się z kolei długoterminowa prognoza pogody na 16 dni. Interpretacja zamieszczonych tam informacji zajmuje dosłownie chwilę, ponieważ wystarczy rzut oka na estetyczne oraz wyjątkowo czytelne grafiki.

Wiarygodna prognoza dla Poznania – mapa pogodowa

Nasza strona internetowa, która pozwala sprawdzić, jaka jest lub będzie pogoda w Poznaniu, zapewnia wysoką sprawdzalność prognoz i zawiera imponujący zbiór danych także w ujęciu ogólnopolskim. To cecha szczególnie przydatna podczas planowania dalekich podróży. Dzięki naszej dopracowanej mapie szybko i wygodnie sprawdzisz, jakich warunków atmosferycznych spodziewać się we wszystkich innych województwach. Tym samym dobrze przygotujesz się do podróży i skutecznie zadbasz o bezpieczeństwo w trasie.

Aby zapoznać się z długoterminowymi prognozami pogody obejmującymi m.in. temperaturę odczuwalną, prędkość i kierunek wiatru, czy jakość powietrza przełączaj się pomiędzy poszczególnymi zakładkami. Wraz z Twoimi działaniami na mapie pojawiać będą się odpowiednie wartości przedstawione w bardzo przejrzystej formie. Zachęcamy do korzystania z naszego serwisu!

Pogoda długoterminowa Poznań i okolice

W tym miejscu można szybko i łatwo sprawdzić jakie zjawiska atmosferyczne wystąpią w dłuższym przedziale czasu. Informacje te przydatne są zwłaszcza dla osób, które zajmują się uprawą roślin w ogrodach i na polach. Nasza prognoza długoterminowa pogody w Poznaniu dotyczy najbliższych 16 dni. Swoim zasięgiem obejmuje zarówno stolicę Wielkopolski, jak i miejsca w jej pobliżu. Z bardzo dużą dokładnością pomaga określić ryzyko wystąpienia np. przygruntowych przymrozków oraz intensywnych opadów deszczu.

Szczególnie przydatna jest wiedza temat tzw. temperatury odczuwalnej. Jest ona określana na podstawie różnych parametrów m.in.

  • prędkości wiatru,
  • wilgotności powietrza,
  • wystąpienia deszczu lub śniegu,

które bezpośrednio wpływają na to, jak temperatura będzie postrzegana przez ludzi i zwierzęta.

Z myślą o Użytkownikach serwisu, prognozy długoterminowe pogody są podzielone na poszczególne dni. W ten sposób każda osoba ma dostęp online do aktualnych danych o zjawiskach atmosferycznych w mieście i okolicy.