Pogoda dzisiaj - 17.01.2022

Pogoda Szczecin

loading
Min: Max:
brak danych
Wilgotność
0%
Prędkość wiatru
0 km/h
Ciśnienie
0 hPa
Deszcz
0mm
Śnieg
0mm
Jakość powietrza
b/d

Pogoda Godzinowa - na dziś, jutro i pojutrze

Godzina po godzinie, 3 dni
loading
Pogoda Długoterminowa
Pogoda na 16 dni
loading
loading

Pogoda Szczecin

Aktualna godzinowa oraz długoterminowa pogoda w Szczecinie – sprawdź prognozę na dziś, jutro oraz nadchodzące dni!

Planujesz podróż, musisz wyjść z domu, by załatwić ważne sprawy? A może zaplanowałeś spacer lub trening na świeżym powietrzu i nie wiesz, jak dobrać właściwy strój? Dokładna prognoza, którą znajdziesz w naszym serwisie, pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące aktualnej oraz długoterminowej sytuacji meteorologicznej w stolicy województwa zachodniopomorskiego!

Sytuacja meteo na dziś, jutro, prognoza godzinowa

Choć Szczecin nie jest miastem położonym bezpośrednio na wybrzeżu, zmienna pogoda w tym mieście nie powinna zaskakiwać. Dlatego, planując aktywność na zewnątrz, warto poznać precyzyjne dane dotyczące przewidywanej sytuacji meteo. Nasza internetowa pogodynka zapewnia Ci dostęp do szczegółowych informacji dotyczących, m.in.:

  • aktualnej i prognozowanej temperatury powietrza, 
  • prawdopodobieństwa wystąpienia opadów deszczu, śniegu oraz deszczu ze śniegiem, 
  • możliwych nawałnic, burz i gradobicia, 
  • ciśnienia atmosferycznego, biometu, 
  • kierunku oraz prędkości wiatru, 
  • prognozowanego zachmurzenia, 
  • długości dnia i nocy. 

Pogoda długoterminowa Szczecin

Jeśli planujesz odwiedzić Szczecin w trakcie wakacji, zaplanowałeś zwiedzanie miasta w weekend lub chcesz wiedzieć, jaki ubiór przygotować na nadchodzące dni, skorzystaj z długoterminowej prognozy pogody. Z nami sprawdzisz dokładną temperaturę oraz wszystkie najważniejsze wskaźniki meteorologiczne na najbliższe 7, 10, 14 lub 21 dni. Śledząc prognozę w ujęciu wielodniowym, możesz zaobserwować, jak zmieniać się będą trendy w pogodzie, odpowiednio wcześniej dopasowując do nich swoje plany.

Zachęcamy do regularnego śledzenia naszej strony, na której znajdują się aktualne dane meteo na dziś i jutro oraz prognoza długoterminowa dla Szczecina. Mapy meteorologiczne ulegają bieżącym aktualizacjom – wszystko po to, byś zawsze miał dostęp do najświeższych interesujących Cię informacji meteorologicznych. Sprawdź teraz!