Pogoda dzisiaj - 16.05.2022

Pogoda Warszawa

loading
Min: Max:
brak danych
Wilgotność
0%
Prędkość wiatru
0 km/h
Ciśnienie
0 hPa
Deszcz
0mm
Śnieg
0mm
Jakość powietrza
b/d

Pogoda Godzinowa - na dziś, jutro i pojutrze

Godzina po godzinie, 3 dni
loading
Pogoda Długoterminowa
Pogoda na 16 dni
loading
loading

Pogoda Warszawa

Chcesz wiedzieć, jaka temperatura w stolicy będzie dziś, jutro lub w najbliższych dniach? Sprawdź najnowszą, godzinową, dzienną lub długoterminową prognozę dla Warszawy i bądź gotowy na każde warunki atmosferyczne!

Tempo życia w największym polskim mieście wymaga szybkiego dostosowywania się do zmieniającej się rzeczywistości – również tej pogodowej. Sprawdzając za pośrednictwem naszej internetowej pogodynki najświeższą prognozę, nie zaskoczy Cię żadna zmiana warunków meteorologicznych.

Temperatury dziś i jutro w Warszawie

Precyzyjna, godzinowa oraz dzienna prognoza pogody pomoże Ci dopasować właściwy ubiór do pracy, na uczelnię, na spacer lub trening. Jeśli interesują Cię dokładne dane dotyczące temperatury powietrza, zachmurzenia, siły i kierunku wiatru czy ciśnienia atmosferycznego, nie mogłeś trafić lepiej. Dla nas klimat nie ma żadnych tajemnic – regularnie aktualizujemy dane tak, byś o każdej porze dnia i nocy miał dostęp do aktualnych informacji oraz najświeższych prognoz.

Długoterminowa pogoda – Warszawa i okolice 

Równie ważna, co dane o aktualnych warunkach meteo, jest prognoza długoterminowa. To z niej dowiesz się, jaki klimat w mieście przewidywany jest w najbliższych dniach i tygodniach. Planujesz odwiedzić stolicę w weekend, wybierasz się tutaj na urlop lub w biznesową delegację? Sprawdź przewidywaną temperaturę oraz warunki pogodowe. Długoterminowe prognozy pozwolą Ci właściwie zabezpieczyć swój samochód na wypadek silnego wiatru, burzy lub nawałnicy oraz dopasować garderobę do zmieniających się trendów oraz wskaźników.

Czytelne dane związane z prognozą pogody

Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem stolicy, czy planujesz odwiedzić to miasto np. w celach turystycznych lub biznesowych, na pewno liczy się dla Ciebie komfort i oszczędność czasu. Dlatego w naszej prognozie pogody i ocenie jakości powietrza wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone dane meteorologiczne, a do tego dbamy o ich przejrzystą prezentację. Postawiliśmy przede wszystkim na nowoczesne i bardzo intuicyjne grafiki, dzięki którym praktycznie natychmiast po wejściu na stronę wiesz, jakie warunki atmosferyczne spodziewane są w Warszawie w najbliższych godzinach, a także w ujęciu długoterminowym.

Sprawdzając naszą prognozę pogody, możesz szybko zapoznać się między innymi z przewidywaniami dotyczącymi temperatury i wilgotności, ciśnienia atmosferycznego, zachmurzenia oraz opadów, a do tego sprawdzić aktualną jakość powietrza. Na tej podstawie szybko zweryfikujesz swój ubiór i w razie potrzeby będziesz pamiętać np. o założeniu grubszej kurtki czy wzięciu ze sobą parasola.

Pogodynka dla Warszawy – sprawdź aktualne informacje!

Prezentowane przez nasz serwis dane dotyczące temperatury, prawdopodobieństwa opadów, zachmurzenia, siły wiatru czy prognozowanych burz, to informacje, które regularnie aktualizujemy. Wszytko po to, by zawsze przedstawiać Ci aktualne, sprawdzone prognozy długoterminowe, dzienne oraz godzinowe. Chcesz sprawdzić sytuację meteorologiczną w stolicy w najbliższych 7, 14 lub 21 dniach? A może interesuje Cię pogoda na dziś, jutro lub najbliższe godziny? Skorzystaj z naszej internetowej pogodynki i nie daj się zaskoczyć!

Pogoda w czasie rzeczywistym – Warszawa i okolice

Przed wyjściem z domu warto sprawdzić, jaka jest aktualna prognoza pogody. Informacje na ten temat są aktualizowane online w czasie rzeczywistym. Dzięki temu w każdej chwili można się przekonać, czy w najbliższych godzinach nastąpi np. zmiana temperatury lub spadnie deszcz. Wiedza na ten temat pozwala na wybór odpowiedniej odzieży na spacer lub na zakupy.

Przewidywania pogodowe dostępne dla Warszawy mogą różnić się w zależności od dokładnego miejsca w jej pobliżu. Dlatego, aby przekonać się o pogodzie np. w Wołominie czy Pruszkowie, wystarczy wpisać nazwę miejscowości w odpowiednie pole. Wówczas na stronie pojawią się dane dotyczące podanej lokalizacji. W związku z tym osoby dojeżdżające do pracy czy szkoły mają rzeczywisty obraz zjawisk atmosferycznych w danym czasie, miejscu lub w jego pobliżu.