Pogoda dzisiaj - 20.01.2022

Pogoda Zakopane

loading
Min: Max:
brak danych
Wilgotność
0%
Prędkość wiatru
0 km/h
Ciśnienie
0 hPa
Deszcz
0mm
Śnieg
0mm
Jakość powietrza
b/d

Pogoda Godzinowa - na dziś, jutro i pojutrze

Godzina po godzinie, 3 dni
loading
Pogoda Długoterminowa
Pogoda na 16 dni
loading
loading

Pogoda Zakopane

Planujesz urlop lub weekend w Zakopanem? Zobacz naszą długoterminową prognozę i sprawdź warunki atmosferyczne w zimowej stolicy Polski! Najświeższe dane dotyczące temperatury powietrza, zachmurzenia, prognozowanych opadów, siły wiatru oraz wiele innych przydatnych informacji dotyczących pogody znajdziesz właśnie tutaj.

Sytuacja meteorologiczna dziś, jutro, prognoza godzinowa – Zakopane

Turyści odwiedzają Tatry nie tylko w sezonie zimowym, dlatego aktualną sytuację meteorologiczną warto sprawdzać przez cały rok. Dzięki naszym danym dowiesz się, jak skompletować odpowiedni strój na nadchodzące dni i jakiej temperatury możesz spodziewać się w najbliższym czasie. Precyzyjna, godzinowa pogoda na dziś i jutro, wzbogacona o informacje dotyczące ciśnienia, siły wiatru, faz księżyca czy długości dnia i nocy, da Ci dokładną wiedzę na temat warunków atmosferycznych w stolicy Podhala.

Zastanawiasz się, czy w Zakopanem spadnie śnieg i jakie temperatury zapanują w najbliższych dniach? Mamy dla Ciebie najnowsze dane o sytuacji meteorologicznej w regionie. Sprawdź, jak ubrać się, wychodząc w Tatry i zobacz, jak może zmieniać się pogoda w trakcie górskiej wędrówki.

Zakopane pogoda długoterminowa

Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wiedzę dotyczącą pogody w Zakopanem w ujęciu wielotygodniowym, sprawdź prognozy długoterminowe, które przedstawi Ci nasza wirtualna pogodynka. Zawierają one dokładne dane dotyczące dobowego rozkładu temperatur, zachmurzenia, prognozowanych opadów deszczu, śniegu oraz wielu innych zjawisk atmosferycznych. Długoterminowe zestawienie pozwoli Ci na bieżąco śledzić zmiany wskaźników meteorologicznych na przestrzeni 7, 14 lub 21 dni.

Pogodynka online Zakopane

Planujesz wyjazd w góry i chcesz wiedzieć, jaka będzie aura? Sprawdź nasze najświeższe prognozy i dowiedz się, jakie temperatury będą panować na Podhalu w najbliższych dniach. Sprawdź pogodę na dziś, jutro, poznaj zapowiedzi na weekend oraz prognozę długoterminową. Z nami dopasujesz swoje plany do aktualnych lub przewidywanych warunków atmosferycznych!